Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Pomůcky na školní rok 2016/2017

Vpravo si můžete stáhnout seznamy pomůcek, které vaše děti budou nutně potřebovat mít připravené na začátku nového školního roku. Sešity pro žáky na 1. stupni zakupují paní učitelky třídní hromadně pro celou třídu. Od šestého ročníku je potřeba, aby měli žáci připravené i školní sešity. Prosíme všechny rodiče, aby také zkontrolovali před nástupem do školy stav a naplněnost penálu - dětem často chybí tužka na rýsování, malé pravítko, lepidlo a kružítko. Kružítko doporučujeme koupit pokud možno kvalitnější, pak se třeba nestane, že druhou hodinu rýsování už kružítko nedrží dané rozměry kružnice a dětem znemožňuje práci s ním. Ke kružítku také vřele doporučujeme zakoupit sadu náhradníh tuh.

S nákupem pomůcek nemusíte spěchat, na konci srpna bývají velké slevy a výprodeje právě na školní pomůcky, zároveň ale neodkládejte nákup sešitů a dalšího školního vybavení až na září.

Od září budou mít na VV všechny děti stejné boxy, proto není nutné kupovat výtvarné kufříky, jen doplnit jejich obsah dle daného soupisu.

Pomůcky na školní rok 2016/2017

Dokumenty ke stažení
Školní sešity pro 6. - 9. třídu PDF soubor 123.7 kB Stáhnout
Pomůcky 1. třída Microsoft Office Word soubor 39.5 kB Stáhnout
Pomůcky 2. třída Microsoft Office Word soubor 46.5 kB Stáhnout
Pomůcky 3. třída Neznámý typ souboru 24.3 kB Stáhnout
Pomůcky 4. třída Microsoft Office Word soubor 40.5 kB Stáhnout
Pomůcky 5. třída Microsoft Office Word soubor 44.5 kB Stáhnout
Pomůcky 6. - 9. třída Microsoft Office Word soubor 46.5 kB Stáhnout